Yaşam

Queen Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Queen 5. Bölüm Fragmanı ve Final Bölüm Özeti

Ekranların tartışma yaratan yapımlarının ortasında yer alan Queen birkaç bölümden daha herkesi şaşırttı. Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan ve Selin Şekerci’nin paylaştığı dizi her çarşamba akşamı seyirciyle buluşuyor. En son 4. bölümüyle ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kraliçe 5. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Kraliçe Şeker dizisinden uyarlanan Kanal D’nin Mednova imzalı dizisi Kraliçe son zamanların en başarılı yapımları arasında yer alıyor.

Serinin son bölümünde; Ateş’in kendisini daha önce başkalarıyla aldattığını Zeynep’te öğrenen Deniz, ağabeyine söylemediği için çok üzülür.

Yeni bir iş bulan ve depoda çalışmaya başlayan Ali, rahat bir nefes almak üzereyken kendisini tehlikeli bir durumun içinde bulur.

Deniz, Ateş’ten intikam alma planları yaparken bir yandan da boşanma sürecini hızlandırır. Tüm basının önünde Ateş’i küçük düşürür.

Serinin yeni bölümünde; Deniz, kızını da alarak Ateş’le yaşadıkları eve döner, krediyi iptal eder ve tüm delilleri yok eder.

Ateş, Deniz’i kazanmak için elinden geleni yaparken, geçmişte bir bağ kurduğu Gaye yeniden karşısına çıkar.

Deniz ve Ali ise Zeynep’in herkesle gizli ilişkisi olduğu müfettiş Engin’i öğrenince çok üzülürler.

İşte Kraliçe 5. Bölüm Fragmanı;

haber-korgun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu